Vybavení Cardio zóny

Strider

 

FREEMOTION F5.6

Tento patentovaný hybridní stroj provádí směsici nízko-otřesových eliptických pohybů, které spalují Vaše kalorie. Výhodou je, že určujete vlastní kroky. Žádný jiný cardio stroj Vám neposkytne pocit z Vám přirozené délky kroků.

+ 89-centimetrové variabilní kroky  Tento patentovaný stroj spojuje tlumeně krouživé kroky s kalorie-spalujícími pohyby, což napomáhá tréninku. Nejlepší na tom je to, že určujete vlastní kroky. Žádný jiný kardio stroj Vám neposkytne pocit z až 89 cm přirozeně dlouhých kroků na tak malém prostoru. Tento jedinečný pohyb Vám umožňuje zapojit nejen kolenní šlachy a hýždě, ale také lepší aktivaci svalového systému a spalování kalorií, než je tomu při klasické chůzi či běhu. Bez ohledu na výšku postavy je Vám umožněn volný pohyb Vašeho přirozeného rozsahu. + Stride Ladder™  Udržte tempo a sledujte Vaše kroky okamžitě na displeji. Tato jedinečná konsole Vám dokáže zobrazit průběh Vašeho tréninku, kde se v něm nacházíte a kdy máte zrychlit, abyste splnili tréninkový plán+ Vestavěné reproduktory  Připojte svůj iPod® a napumpujte se poslechem Vašeho oblíbeného cvičebního mixu. Integrované reproduktory nabízí prémiovou kvalitu zvuku nebo využijte konektor na sluchátka pro větší soukromí.+ Jádro chlazené ventilátorem™ Integrovaný ventilátor chlazení vám nabízí komfort i během intenzivního tréninku, takže můžete pracovat déle. Tento osmi-palcový ventilátor může být lehce odmontován pro vyčištění během údržby.+ ERS™(Electromagnetic Resistance System) Systém elektromagnetické ochrany (ERS) byl vyroben na zakázku tak, aby činil konsistentní odpor k setrvačníku.+ Polstrované pedály Nášlapy jsou vybaveny gelovým polštářem pro větší pohodlí při cvičení.+ rychle-nastavitelný odpor  Jednoduché změny odporu pouhým stisknutím tlačítka na konzole, nebo procházejte intervaly pomocí tlačítek na pohyblivých ramenech.  

 

ElipticalLC900 Elliptical


LC900 Elliptical od světoznámé společnosti TRUE je zárukou trvanlivosti a výkonu. LC900 poskytuje efektivní, šetrný trénink, který přináší optimální výsledky. 

+BEZPEČNÝ A POHODLNÝ    +ZŮSTAŇTE VE STŘEDU: Patentovaný CoreDrive systém společnosti TRUE poskytuje nejpřirozenější pohyb a drží uživatele při cvičení v pohybu pro lepší rovnováhu, stabilitu a komfort. +PERSONÁLNÍ TRENÉR 24/7: TRUE Mix3™ cvičení provede uživatele skrz náhodné sekvence cvičení, které posilují celé tělo.+NAPROGRAMOVÁN PRO VÝSLEDKY: Uživatel si může vybrat z pestrých předprogramovaných cvičení zahrnujících nový RPM (systém/program) – který umožňuje nastavit tempo programů.

 

stepmillSTEPMILL 5 

Náš jedinečný simulátor schodů v sobě kombinuje kardio trénink s posilováním dolní části těla, protože chůze do schodů je stále nejjednodušší a zaručený způsob, jak tyto svaly posílit. Cvičením navíc zapojíte také šikmé břišní svaly. Při pravidelném tréninku si zlepšíte kondici a aktivujete oběhový systém. Stepmill je šetrný i k Vašim kloubům, protože na simulátoru odpadá povinnost jít po schodech zpět dolů, a tím dochází k eliminaci otřesů kolenních vazů.

 

abcoasterAb Coaster® CS3000

 Revoluční stroj pro posilování břišních svalů můžete využít dle své libosti. Vytvarujte si břišní svalstvo klasickým pohybem dopředu, nebo posilujte šikmé břišní svaly pohybem do strany. Využijte tento šetrný způsob posilování břicha a předejděte bolesti zad a šíje při nesprávném cvičení doma na podložce. 

 

 

dual cable cross

 FreeMotion Dual Cable Cross

 FreeMotion Dual Cable Cross zvyšuje sílu vašich svalů tím, že uživatelům dovoluje provádět pohyby, které napodobují činnosti jak ve sportu, tak v normálním životě. Funkčně trénuje svaly celého těla tak, aby spolupracovaly při budování stability a koordinace.